ÇIRALI PLASTİK SANAYİİ LTD.


Ali Çıralı
(Direktör)

     Çıralı & Yetkili Plastik Sanayi Ltd. 1991 yılında kurulmuştur. Çıralı Plastik Sanayi, market çantasından, her türlü naylon ambalaja kadar ülkemizin bu alandaki bütün ihtiyaçlarını karşılayan bir kuruluştur.

 

     Firmamız üretime 1992 yılında Lefkoşa Sanayi Bölgesi’nde 600m2 kapalı alanda 15 ton/ay kapasiteyle başlamıştır. 2004 yılı itibarı ile kapasitemiz yaptığımız yatırımlar sonucunda 100 ton/ay'a ulaşmıştır. market poşeti üretimi ile başlayan ürün yelpazemiz bugün itibarı ile talepler doğrultusunda her türlü naylon poşet ambalajı, çöp torbaları, takviyeli butik çantaları, otomatik dolum makineleri için PE ve OPP rulo ve PA vakumlu hellim ambalajları, bayrak-flama veya ihtiyaç duyulan her boy ve ebatta poşet üretimi içermektedir.

      25 kişiye istihdam olanağı sağlayan Çıralı Plastik Sanayi, her ebat ve her renkte baskılı veya baskısız naylon ürünleriyle ülke içindeki müşterilerine hizmet veriyor.

    

     Firmamızın hedefleri arasında; mevcut ürün kalitemizi mümkün olan en üst düzeye çıkarma, rekabet edebilirliğimizi artırabilmek için yeni teknoloji ve altyapı yatırımları yapma ve verimliliğimizi artırma çalışmaları bulunmaktadır.

 

Çıralı & Yetkili Plastik Sanayi Ltd. Kalite Politikası

 

Müşterilerimze plastik poşet ve ambalaj sektöründe en iyi ürün ve hizmeti verebilmek için;

  • Ülkemizin yasal mevzuatına uymayı,

  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin ilerisinde ürün ve hizmetlerimizi geliştirmeyi, zamanında ve eksiz olarak müşteriye sunmayı,

  • Müşteri memnuniyetini ölçerek mümkün olan en üst düzeyde tutmayı,

  • Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirmeyi,

  • Tüm çalışanlarımızı ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip edebilmek için sürekli eğitmeyi,

  • Eğitimli, tecrübeli ve gerekli becerilere sahip çalışanlarımıza, uygun teçhizatı ve ihtiyaç duyulan diğer kaynakları tahsis etmeyi,

  • Tüm işlemlerimizi ölçmeyi, geliştirmeyi ve aralarındaki uyumu artırmayı,

taahhüt etmektedir. Bu doğrultuda amaçlarımıc balirlenecek, ölçülecek ve gözden geçirilecektir.

 

Ali ÇIRALI

  Direktör

 26.06.04

 

Ürünlerimiz arasında:

 

   “Market çantaları, çöp torbası, OPP çerez ve bakliyat ambalajları, shrink, kahve poşeti, hellim poşeti, kağıt mendil ambalajı, OPP çay poşeti, CPP ekmek ve her türlü unlu mamül ambalajları, tehlike ikaz bandları, sigorta poliçe ambalajları, düğüm kurabiyesi (bastiç) ambalajı, OPP çay poşetleri, butik çantaları, fidan ekim torbası, her türlü plastik bayrak ve flamalar.”

 


Designed, Maintained and Hosted by Kibris.Net